Fotowoltaika na wiacie sklepu ogrodniczego "Ogród Brandwica" o mocy 9kw wykonana przez naszą firmę

Fotowoltaika na wiacie sklepu ogrodniczego “Ogród Brandwica”

Sklep ogrodniczy “Ogród Brandwica” postawił na inwestycję w ekologiczne i odnawialne źródło energii elektrycznej. Fotowoltaika na wiacie znajdującej się na terenie sklepu to bez wątpienia doskonałe miejsce na montaż instalacji.

Fotowoltaika o mocy 9 kW

Instalacja fotowoltaiczna ma na celu obniżenie miesięcznych rachunków za energię elektryczną poprzez wykorzystanie energii słonecznej.  Dzięki temu produkowana energia z instalacji zaspokoi niemal całe zapotrzebowanie energetyczne sklepu.

Instalacja pozwoli także na zabezpieczenie przed przyszłymi wzrostami cen energii. Dzięki własnej produkcji energii, sklep jest mniej narażony na zmiany cen energii na rynkach zewnętrznych.

Przebieg prac podczas montażu fotowoltaiki na wiacie ogrodowej

Podczas pierwszego spotkania z właścicielem sklepu ogrodniczego “Ogród Brandwica”, obliczyliśmy potrzebna moc instalacji i zaproponowaliśmy montaż fotowoltaiki na wiacie, znajdującej się na terenie sklepu. 

Kolejnym krokiem było zamontowanie całej instalacji zgodnie z ustaleniami. 

Fotowoltaika na wiacie w sklepie ogrodniczym o mocy 9kw

Kluczem wydajnej fotowoltaiki jest solidna konstrukcja i odpowiedni kąt nachylenia względem słońca, który wynosi między 30 a 40 stopni. 

Dlatego, upewniliśmy się, że nachylenie dachu jest pod odpowiednim kątem, a następnie przystąpiliśmy do montażu stelażu do którego miały zostać przykręcone ogniwa słoneczne.

Podczas tej realizacji montowane były przez nas panele polikrystaliczne. Klient zdecydował się na ich wybór ze względu na korzystną ceną, dobrą wydajność i gwarancję minimum 25 lat wydajności.

Kolejne moduły fotowoltaiczne trafiały jeden za drugim na dach wiaty i w niecały dzień roboczy zakończyliśmy ich montaż. Następnego dnia zjawiliśmy się na terenie “Ogrodu Brandwica”, aby dokończyć i przetestować działanie instalacji.

Zamontowaliśmy tego dnia inwerter, wszystkie niezbędne zabezpieczenia elektryczne i podłączyliśmy fotowoltaikę na wiacie do głównej listwy zasilającej w prąd.

Na zakończenie wykonaliśmy kilka testów i nasza praca tutaj się zakończyła.

Kolejny udany montaż i kolejny zadowolony klient! 

Fotowoltaika na wiacie z zamontowanym pod nią inwerterm i zabezpieczeniem elektrycznym

Nastepny krok po montażu fotowoltaiki na wiacie

Po zakończonym montażu klient otrzymał od nas wszystkie niezbędne certyfikaty i gwarancje. Kolejny krok musi wykonać już bez naszej pomocy. Z całą otrzymaną od nas dokumentacją musi teraz udać się do swojego dostawcy energii elektrycznej, aby zgłosić nową instalację fotowoltaiczną. 

Po dokonaniu zgłoszenia zakład energetyczny ma przeważnie 30 dni na wymianę licznika na dwukierunkowy. Po jego wymianie, instalacja może zostać włączona i rozpocząć swoją pracę na pełnych obrotach!

Interesuje Cie montaż fotowoltaiki na wiacie lub innym podobnym obiekcie?

Skontaktuj się z nami!
Pomożemy Ci w obliczeniu mocy, wycenimy i profesjonalnie zamontujemy!

Fotowoltaika na wiacie — zainwestuj i skorzystaj z dostępnych dotacji

Fotowoltaika na wiacie jest rozwiązaniem, które sprawdzi się jeśli nie mamy miejsca lub możliwości  montażu instalacji na dachu domu.

 Fotowoltaika dla domu jest zazwyczaj montowana na dachu budynku. Jednak carporty oraz fotowoltaika na wiacie ogrodowej czy garażu także spełni swoje zadanie.

Koszt całej instalacji  może być różny i zależy od mocy jaką chcemy uzyskać, czyli ilości modułów fotowoltaicznych.  Aby nieco obniżyć koszt całego przedsięwzięcia i zachęcić Polaków do inwestycji w odnawialne źródła energii, rząd przygotował programy dotacji. Programy “Mój prąd” lub “Czyste powietrze” organizowane, kolejny już rok z rzędu pozwalają odzyskać część poniesionych kosztów.  Tym samym zwiększając opłacalność inwestycji i szybszy jej zwrot.

Dlatego, decydując się na skorzystanie z naszych usług, otrzymasz od nas pomoc i wsparcie w procesie uzyskania dotacji. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do kilkunastu tysięcy złotych!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

W Infomech zapewniamy profesjonalny montaż oraz gwarancję niezawodności i wysokiej wydajności każdej wykonanej przez nas instalacji  fotowoltaicznej.

Zapewniamy pomoc przy obliczeniu zapotrzebowania na moc instalacji oraz darmową wycenę całej inwestycji.

Już teraz zachęcamy do skorzystania z naszych usług i dołączenie do grona naszych zadowolonych klientów.

Opinie DOSKONAŁA
Na podstawie 37 opinii
Bardzo dobra firma, panowie od montażu profesjonalni i uprzejmi. Jestem bardzo zadowolona z usługi zakładania alarmu i kamer. Bardzo polecam!
Dominika Brak
Dominika Brak
2024-01-23
Profesjonalna firma, fachowy i sprawny montaż klimatyzacji Rotenso Mirai. Polecam
Arkadiusz Kurek
Arkadiusz Kurek
2023-11-21
Super firma! Profesjonalni, punktualni i uprzejmi. Klimatyzator domowy świetnie działa w mieszkaniu w bloku. Dodatkowo w Stalowej Woli montaż jest praktycznie od ręki. Polecam
Sylwia
Sylwia
2023-08-14
Firma Infomech montowała mi pompę ciepła Hitachi i rekuperator ReQnet. Profesjonalny montaż i atrakcyjna cena, gorąco Polecam. Najlepsza firma w Stalowej Woli
Pawel Głogowski
Pawel Głogowski
2023-07-04
Uważam, że pracownicy świetnie wykonują, swoją prace i szczerze uważam, że przez to warto jest skorzystać z usług tej firmy. Jednakże przez zaniedbanie, nieprawdomówność i zabieganie właściciela nie polecam zatrudniania się w niej.
Paulina
Paulina
2023-05-13
Pełen profesjonalizm firma super naprawdę ci ludzie wiedzą co robią polecam z czystym sumieniem.
Jarosław Adamczyk
Jarosław Adamczyk
2023-02-07
Pełen profesjonalizm, bardzo szybko realizowane zlecenia, polecam każdemu
M R
M R
2023-01-26
Działamy lokalnie na terenie trzech województw

Kliknij i sprawdź czy działamy w Twoim mieście!

Popularne kategorie

Odwiedź nasz sklep on-line!

W podobnym temacie ...

Scroll to Top